Equipos

Ipsum Dolor

Vehicula fermentum ligula at pretium. Suspendisse semper iaculis eros, eu aliquam iaculis. Phasellus ultrices diam sit amet orci lacinia sed consequat.

C.P. Mérida

67
Foto:
Apodo: Nombre:
Alineación Merida Alineación Merida
Angel Luis Ángel Luis Fernández Serrano
Avila David Ávila Martínez
Balaguer Juan Carlos Balaguer Zamora
Baroja José Luis Baroja Galán
Benitez Miguel Ángel Benitez Pavón
Biagini Leonardo Ángel Biagini
Canabal Manuel Canabal Fiestra
Carlos Carlos Barroso Ruiz
Chema José Manuel García Payá
Cleber Cléber Eduardo Arado
Correa Carlos Gabriel Correa Viana
Cortes José Cortés Ortiz
Cuc Ovidiu Lucian Cuc
Cuellar Crescencio Cuéllar Tainta
D'Alessandro Roberto Jorge D´Alessandro Di Ninno
David Pirri David Almazán Abril
De Los Santos Gonzalo De los Santos Da Rosa
De Quintana Ramón De Quintana Dalmau
Dulanto Alfonso Antonio Dulanto Corzo
Edu Eduardo Vélez Díez
Escudo Merida Escudo Merida
Estadio Romano Jose Fouto Estadio Romano Jose Fouto
Gabrich Iván César Gabrich
Galyamin Dmitri Aleksandrovic Galiamin
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
Jaime Molina Jaime Ramón Molina Mata
Jose Maria José María López Duque
Juanito Juan Luis Amigo Ferreiro
Juric Pedrag Juric
Kresic Sergije Kresic Juric
Leal Francisco Leal Rodríguez
Leo Franco Leonardo Noeren Franco
Lluis Lluís González Pujol
Loren Lorenzo Morón Vizcaino
Luis Sierra José Luis Sierra Mediavilla
Manolo Manuel Sánchez Delgado
Marcos Marcos Martín De la Fuente
Mariano Mariano Hoyas De la Cruz
Mendiondo César González López
Momparlet Manuel Ortega Momparlet
Monreal Antonio Monreal Rodríguez
Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
Morales Ángel Alejandro Morales
Mosquera José Luis Mosquera Losada
Olivar Luis Miguel Olivar García
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
Pagodin Sergei Pogodin
Pirri Mori Francisco Javier Mori Cuesta
Pissarev Nikolai Pisarev
Podbrozny Jerzy Podbrozny
Prieto Juan Manuel Prieto Velasco
Quique Martin Enrique Martín Sánchez
Radchenko Dimitri Radchenko
Reyes Antonio Reyes González
Roberto Martinez Roberto Martínez Celigüeta
Ruano Francisco Javier Ruano Bausán
Ruano Francisco Manuel Ruano Bausán
Sabas Juan Sabas Huertas-Lorente
Salguero José Antonio Salguero García
Scepovic Sladjan Scepovic
Sinval José Sinval De Campos
Toribio Juan Antonio López Toribio
Torken Remco Torken
Urbano Urbano Ortega Cuadros
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
Yubero Javier Yubero Solanilla